Světelná očista

SVĚTELNOU OČISTU nabízím pro všechny, kteří mají pocit nebo ví, že jsou pod vlivem kletby, obtěžují je temné entity, démoni atd., ale nechtějí absolvovat celou Světelnou terapii a chtějí se pouze "očistit" od temných a negativních vlivů ze současnosti nebo i minulosti, nebo pro ty, kteří právě před Světelnou terapií potřebují očistit, aby jim terapie správně fungovala.

Očista trvá obvykle 3-5h.

KDY VÁM MŮŽE SVĚTELNÁ OČISTA POMOCI?

👉 Pokud často zažíváte útoky temných entit a ochrany vám prostě nestačí.

👉 Pokud máte pocit, že jste pod vlivem kletby.

👉 Pokud se domníváte, že jste pod vlivem temné magie (kouzla).

👉 Pokud vám někdo na jiné terapii vyloženě řekl, že máte na sebe seslanou kletbu a že si to máte vyřešit s někým, kdo se na to specializuje.

👉 Pokud víte, že se ve vaší blízkosti nadměrně objevují temné energie, entity, démoni.

👉 Pokud se domníváte, že se ve vás usídlila cizí duše (přisedlík).

👉 Pokud se vám obecně řečeno v ničem nedaří, ale vy pořád nechápete, proč tomu tak je, protože děláte své maximum.

👉 Protože se vše ve vašem životě postupně zhoršuje a vy nechápete proč.

👉 Pokud vás ze snů budí děsivé zvuky ve vašem bytě (domě).

👉 Pokud k vám v noci do postele lezou nezvaní hosté a děsí vás to.

👉 Pokud jste si v zahrávali s černou magií a chcete se jí jednou provždy vzdát, očistit se a obrátit se na světlo.

👉 Pokud jste zasvěcení do čehokoliv (Reiki, Shamballa, Ra-sheeba....) a máte zdravotní psychické potíže. 

👉 Pokud jste byli napadeni mimozemskou rasou a byl vám implementován čip či jiné zařízení, případně vám provedli něco dalšího. 

👉 Pokud prostě cítíte, že očistu od temnoty potřebujete

JAK SVĚTELNÁ OČISTA PROBÍHÁ?

✅️ Hned potom, co mě oslovíte pro spolupráci, si s Bytostmi lásky a světla ověřím, že je pro vás Světelná očista ta správná, že vám opravdu dokážu pomoci.

✅️ Pokud ano, do e-mailu vám zašlu dotazník, který mi pomůže ještě lépe vyhodnotit, na co bude třeba se při očistě zaměřit.

✅️ Cca 48h před termínem očisty se znovu spojím s Bytostmi a informuji se, v jakém se aktuálně nacházíte stavu, jak vám co nejlépe pomoci, co je třeba vyřešit, na co zaměřit, co mě i vás při očistě bude čekat. Je to proto, abychom při očistě neztráceli čas a "šli jsme na jistotu", aby vám opravdu očista přinesla to, co od ní čekáte a zbavili jsme vás veškerých temných vlivů.

✅️ Po příchodu na očistu si ujasníte s naší pomocí záměr pro očistu, co bude vlastně cílem očisty.

✅️ Pak půjdete do polohy vleže a já s Bytostmi lásky a světla zahájíme očistu, vymítání, exorcismus atd.

✅️ Zrušíme kletby, pakty, úmluvy, dohody, samokletby, vlivy temných kouzel a magie, odzasvětím vás (jste-li zasvěceni) atd. 

Prostě vás očistím od všeho temného a všeho, co nepochází z lásky a světla.

✅️ CO JE MOŽNÁ ALE NEJDŮLEŽITEJŠÍ: odblokujeme (vyčistíme) bloky, na které se kletby, pakty démoni atd. "nachytali". TOTO JE VELICE PODSTATNÁ ČÁST, kterou žádní jiní exorcisté nedělají, a proto jiné očisty často nefungují a démoni se vrací a vlivy kleteb také! 

✅️ Poté vás s Bytostmi prozáříme světlem, láskou, nabijeme vás pozitivní energií, aktivujeme ve vás světlené kódy, vrátíme vaši energii, kterou vám někdo vzal, sílu atd.

✅️Na závěr vám předám informace o tom, jak se dále chránit, aby se vám nevrátily stavy jako před očistou. Ochrany pro vás vymyslím přesně na míru a vy si je zapíšete, abyste je poté mohli pravidelně dělat sami (toto je PODMÍNKA absolvování očisty, že mi slíbíte, že si budete dělat pravidelně ochrany - abych vás tu za půl roku neměla znova :))

NEZAPOMÍNEJTE ALE NA TO, ŽE TO, JAKÝCH VÝSLEDKŮ  DOSÁHNETE, ZÁLEŽÍ DO VELKÉ MÍRY NA VÁS, NA VAŠEM PRAVÉM ZÁMĚRU A NA TOM, JAK NALOŽÍTE S INFORMACEMI, KTERÉ ODE MĚ  A OD BYTOSTÍ DOSTANETE, ZDA SI BUDETE DĚLAT OCHRANY ATD.

Světelné očisty probíhají POUZE OSOBNĚ na Praze 10.

V den očisty doporučuji nemít žádné důležité povinnosti, vyhradit si den jen pro sebe.

Celá očista bude náročná mentálně i energeticky, je nutné s tímto počítat, po očistě dlouho neřídit, neobsluhovat stroje atd.

Dva dny před očistou ani po očistě není vhodné pít alkohol nebo užívat rekreační drogy.

V případě, že jste závislí (drogy, alkohol, tráva, kratom...) prosím oznamte mi tuto skutečnost, jelikož u závislých osob je nutné pracovat trochu jiným způsobem.

V případě, že užíváte léky na psychiku (antidepresiva, antipsychotika, sedativa, léky na spaní...) oznamte mi to - u osob užívajících léky na psychiku je nutné pracovat trochu jiným způsobem.

Cena očisty je 8.500 - 10.500 Kč - liší se v závislosti na náročnosti očisty. Při některých očistách mi jde doslova o život, proto konečná cena bude stanovena po konzultaci s Bytostmi lásky a světla, až budu vědět, proti čemu stojím...

Uhrazení zálohové platby 4.000 Kč, zaslání FOTOGRAFIE obličeje a vysvětlení důvodů, proč chcete očistu absolvovat, je nezbytným předpokladem pro potvrzení vašeho o zájmu Světelnou očistu.

Zálohovou platbu uhradíte zde

Zbylá částka 4.500 Kč - 6.500 Kč se doplácí V HOTOVOSTI na místě po očistě.

Jakmile tedy pošlete zálohovou platbu, současně s tím prosím o zaslání fotografie a důvodů, proč chcete Světelnou očistu absolvovat, na e-mail info@sehaahes.cz. Bez toho není možné, abych vás na očistu přijala.

Od listopadu 2023 za mě objednávky, termíny a administrativu vyřizuje moje asistentka Ester Nová, takže primární komunikace bude probíhat s ní. Náplní její práce není si pročítat, co řešíte a nebo hodnotit, jak vám to na fotce sluší, pouze mi předává materiály k posouzení a rozhodnutí, zda spolupráci navážeme, či nikoliv, a vám komunikuje výsledek a domlouvá termíny. 

Vyhrazuji si právo kohokoliv na očistu odmítnout a vrátit platbu zpět, bez povinnosti sdělovat důvody, proč jsem se tak rozhodla.

Děkuji za pochopení.

Tato služba není určena pro osoby mladší 18 let.