Pravidla spolupráce

Klienti chodí na terapie, očisty i konzultace střízliví

V případě, že se dostavíte na terapii, očistu nebo konzultaci (i on-line) pod vlivem alkoholu nebo drog, naše setkání ukončím a budu požadovat úhradu za službu v plné výši.

Průběh terapie ani očisty nesmí být ovlivněn žádnou látkou, které má psychoaktivní účinky. Přitahuje to démony už samo o sobě, a při terapii nebo očistě byste jim tím dali vstupenku, aby do průběhu terapie nebo očisty (případně konzultace) zasáhli.

Neberu na zřetel ani vaše připomínky, že jste zvyklí a je to v pohodě.

Za mě to při při naší spolupráci v pohodě není. 


Vyhrazuji si právo termín terapie, očisty nebo konzultace přeložit, pokud se  nebudu cítit dostatečně silná, zdravá a schopná vám pomoci

Pokud bych termín terapie nebo očisty při mé nemoci nebo oslabení nepřeložila, vystavila bych vás akorát riziku, že terapie nebo očista nebude dostatečně ochráněná, efektivní a bezpečná.

Jelikož chci každému z vás dát tu nejvyšší možnou kvalitu, ruku v ruce s tím jde můj psychický i fyzický stav, a ten když není ideální, ani terapie nebo očista nemůže být taková, jaká je můj "standard".

Berte prosím na vědomí, že i já jsem "jen" člověk a že přesunutí termínu terapie nebo očisty v případě, kdy se necítím dobře, je i ve vašem zájmu, nejen v tom mém.

Klienti chodí na terapie a očisty odpočatí, zdraví a při síle

Terapie i očista je energeticky náročná. Pokud jste nemocní, nebo úplně vyřízení v den terapie nebo očisty, raději vám nabídnu jiný termín, než vás na terapii nebo očistě dorazit.

Pokud se necítíte v den terapie nebo očisty dobře (psychicky nebo fyzicky), prosím napište mi a domluvíme se na jiném termínu.

Pokud ale cítíte strach, obavy, nebo nejistotu, to je v pořádku a často se to před terapiemi i očistami (a konzultacemi) děje :)

Tímto se nenechte zastrašit. Je to obvykle jen nějaký "rozjetý" blok, případně temnota nechce, abyste se osvobodili a převzali kontrolu nad svým životem :)

Může vám najednou našeptávat, že vám ublížím, nemám čisté úmysly atd.

V tomto případě určitě doražte :)

Vzájemně jsme k sobě upřímní, otevření a pravdiví

Pokud chcete, abych vám opravdu pomohla vyřešit, co vás trápí, je potřeba, abyste ke mně byli co nejvíce upřímní a otevření.

Tím se vlastně otevřete i té největší možné pomoci.

Já k vám budu upřímná úplně stejně a otevřeně budu říkat, co vidím, co z vás vnímám a cítím.

A udělám své maximum proto, abych vám pomohla. Ale vaše maximum potřebuji i já od vás :)

Pokud nejste ochotni se otevřít a podívat pravdě o sobě do očí, raději si zvolte jiného terapeuta, než mě.

Vše, co se uděje během terapie nebo konzultace, zůstává jen mezi námi a Bytostmi lásky světla

Žádné další osobě nesděluji, co jsme na terapii řešili, a to ani členům vaší rodiny, partnerům, kamarádům atd.

Konzultace ohledně vašeho stavu a ohledně postupu terapie dělám pouze s Bytostmi lásky a světla, ale s žádným dalším člověkem nebo osobou.

VÝJIMKA JSOU OČISTY, které dělám ve dvojici se svou kolegyní Aničkou. V případě očist tedy postup konzultuji s Aničkou (ale s nikým dalším).

I když se klientovi líbí nějaký prvek z terapie nebo očisty, nepoužívá ho bez konzultace se mnou se svými klienty ani kamarády

Vám se může zdát, že něco, co s vámi během terapie nebo očisty dělám, dobře chápete a že rozumíte tomu, jak postupuji, ale obvykle to tak opravdu není. 

Vše, co při terapii nebo očistě dělám, jsem se učila v podstatě několik měsíců nebo let, než jsem to sama zavedla do praxe s klienty a nepovažuji za bezpečné jakékoliv prvky z terapie nebo očisty zkoušet bez toho, aniž byste přesně chápali, jaké procesy při tom probíhají atd. Můžete někomu i VELMI UBLÍŽIT.

Pokud chcete umět něco, co vás na terapii nebo očistě zaujalo, řekněte mi o tom a já vám ráda poskytnu mentoring, na kterém vše dopodrobna vysvětlím.

Klient bere na vědomí, že to, jakých výsledků během spolupráce se mnou dosáhne, závisí do velké míry na něm

Pokud se já rozhodnu navázat s někým spolupráci, dávám do ní vždy maximum a někdy při očistách i doslova nasazuji svůj život.

Je třeba si ale uvědomit, že to, jakých výsledků dosáhnete, záleží do velké míry na vás. 

Pokud nejste ochotni po terapii, očistě nebo jakékoliv jiné spolupráci se mnou na sobě pracovat podle mých rad a rad od Bytostí lásky a světla, nemůžete čekat, že se vám život nějak změní. 

Podmínkou JAKÉKOLIV spolupráce se mnou je OCHOTA NA SOBĚ PRACOVAT dle instrukcí Bytostí a mých.

Ke mně se nechodí "na zkoušku"

Pokud chcete Světelnou terapii, Světelnou očistu, Odpovědi od světla, Spirituální mentoring či jinou službu "vyzkoušet", raději jděte zkusit něco jiného někam jinam.

Svůj čas chci věnovat klientům, kteří jsou ROZHODNUTI na sobě zapracovat a vyřešit si své potíže jednou provždy, případně se ode mě něco naučit, protože o to mají vážný zájem a dává jim to smysl.

Pokud máte záměr si u mě jen "něco zkusit", nebo něco "obšlehnout", bude to ztráta času mého i vašeho.