Rezervace a nákup služeb

Konzultace

Zároveň se zasláním platby vás žádám o zaslání e-mailu, který bude obsahovat FOTOGRAFII vašeho obličeje a sdělení DŮVODŮ, proč u mě chcete konzultaci absolvovat. E-mail zašlete na info@sehaahes.cz Bez toho není možné, abych vás na konzultaci přijala. Pouze zaslání platby nestačí. Děkuji za pochopení.

1 000,00 Kč

Spirituální mentoring

Platbu proveďte až ve chvíli, kdy jsme dohodnuti na spolupráci a máte ode mě  potvrzený termín mentoringu. Dříve nemá cenu platbu posílat. Děkuji.

3 000,00 Kč

Světelná očista - zálohová platba 4.000 Kč

Zároveň se zasláním zálohové platby vás žádám o zaslání e-mailu, který bude obsahovat FOTOGRAFII vašeho obličeje a sdělení DŮVODŮ, proč u mě chcete Světelnou očistu absolvovat. E-mail zašlete na info@sehaahes.cz Bez toho není možné, abych vás na očistu přijala. Pouze zaslání zálohové platby nestačí. Zbylá část platby se doplácí po očistě V HOTOVOSTI. Děkuji za pochopení. 

4 000,00 Kč

Světelná terapie - zálohová platba 6.500 Kč

Zároveň se zasláním zálohové platby vás žádám o zaslání e-mailu, který bude obsahovat FOTOGRAFII vašeho obličeje a sdělení DŮVODŮ, proč u mě chcete Světelnou terapii absolvovat.  E-mail zašlete na info@sehaahes.cz Bez toho není možné, abych vás na terapii přijala. Pouze zaslání zálohové platby nestačí. Zbylá část platby 6.000 Kč se doplácí po terapii V HOTOVOSTI. Děkuji za pochopení. 

6 500,00 Kč

Odpovědi od Světla

Zároveň se zasláním  platby vás žádám o zaslání e-mailu, který bude obsahovat FOTOGRAFII vašeho obličeje a nastínění témat, na která chcete znát odpovědi. E-mail zašlete na seha.ahes.therapy@gmail.com Bez toho není možné, abych pro vás Odpovědi od Bytostí stahovala. Pouze zaslání platby nestačí. Děkuji za pochopení. 

3 500,00 Kč