Před termínem terapie, očisty, nebo před zahájením jiné spolupráce se mnou

Podívali jste se na moje stránky, shlédli některá moje YouTube videa a jste rozhodnuti, že se mnou chcete spolupracovat! SKVĚLÉ!

👉 Pro zahájení jakékoliv spolupráce je potřeba mi nejprve poslat na e-mail seha.ahes.therapy@gmail.com vaše aktuální FOTO obličeje, napsat mi důvody, proč se mnou chcete konkrétní typ spolupráce zahájit a uhradit zálohu jako potvrzení toho, že máte vážný zájem.

👉 Vyjádření ohledně toho, zda bude možné spolupráci se mnou navázat, vám pošlu během 30 dnů. 

(Nemá cenu mě nějak urgovat a popohánět, chodí mi velké množství žádosti a věřte, že je zpracovávám jak nejrychleji to jde, ale nezapomínejte prosím na to, že každou žádost naciťuji nejprve sama a pak ji ještě konzultuji i s Bytostmi lásky a světla, abych opravdu spolupráci zahájila jen s těmi, kterým dokážu pomoci.)

👉Pokud vám přijde vyjádření, že spolupráci NEMŮŽEME NAVÁZAT, samozřejmostí je vrácení zálohové platby zpět na váš učet.

Pokud vás pro spolupráci "odmítnu", prosím akceptujte to. Mám k tomu opravdu důvod a je dost možné, že by spolupráce ani vám nepřinesla, co byste si představovali.

👉Pokud vám přijde vyjádření, že spolupráci MŮŽEME NAVÁZAT, společně s tímto vyjádřením vám zašlu i informaci, že jste byli zapsáni na tzv. waiting list, tedy s vámi na terapii, očistu nebo jinou spolupráci POČÍTÁM, až "odbavím" klienty, kteří mi poslali žádost před vámi.

👉 Až budou odbaveni klienti, kteří se ozvali před vámi a přijde řada na vás, zašlu vám návrhy možných termínů pro terapii, očistu nebo jiný typ spolupráce. Na volné termíny je opravdu potřeba si počkat a bohužel není jednotná "čekací doba" na termín, vše se odvíjí od toho, kolik zájemců se ozvalo před vámi a jaké já mám na dané měsíce kapacity pro spolupráce s klienty.

(Opět, zde nemá cenu mě urgovat, prosit o dřívější termín atd., protože klienti, kteří se ozvali před vámi, také museli čekat a také mají velké potíže a já jim rozhodně termín, na který čekají několik týdnů nebo měsíců, nezruším proto, abych vzala někoho, kdo není ochoten si na termín počkat).

👉 Až vám pošlu nabídku volných termínů, jeden z nich si vyberete a s tím budeme oba závazně počítat. Kdyby se na mojí nebo vaší straně něco změnilo, dáme si neprodleně vědět!

Když budete mít termín spolupráce domluven napevno, VELMI DOPORUČUJI DO TÉ DOBY NEZAHAJOVAT ŽÁDNOU JINOU SPOLUPRÁCI S JINÝM TERAPEUTEM, LÉČITELEM, ALE SNAD ANI ENERGO-MASÉREM, NECHODIT NA HROMADNÉ MEDITACE, ESTATIC DANCE, KAKAO CEREMONIE, KAMBO ATD.

Nemohu vám to zakázat, ale tyto věci jsou potenciálně velmi nebezpečné a může se stát, že vás při něčem výše jmenovaném temnota poškodí natolik, že pak třeba budu muset moje rozhodnutí ohledně spolupráce přehodnotit a termín vám zrušit. 

Prosím pochopte, že pokud má Světelná terapie nebo Světelná očista přinést maximální výsledky a ulevit vám od vašich potíží, je třeba se tomu trochu přičinit a zbytečně neriskovat. To, co jsem vypsala, vám bohužel s největší pravděpodobností stejně nijak nepomůže a jen to celou terapii nebo očistu může ztížit.

Pokud si nejste jisti, co z toho, co máte již domluvené, je a nebo není bezpečné, napište mi a já to s vámi ráda proberu :) 

👉 Cca 3 dny před termínem terapie, očisty nebo jiné spolupráce vám pošlu e-mail, abychom si potvrdili, že termín platí. 

Kdyby se v tu dobu dělo cokoliv neobvyklého, raději mi to nahlašte v odpovědi na potvrzovací e-mail.

👉Cca 48h před termínem terapie, očisty nebo jiné spolupráce prosím nepijte alkohol, neužívejte lehčí ani tvrdé drogy. 

👉 Na den, kdy budete mít terapii, očistu nebo jinou spolupráci se mnou, se zkuste dobře vyspat, neponocujte. Ideálně si neplánujte nic jiného, než naše setkání.

Očisty i terapie jsou náročné mentálně, fyzicky i energeticky, takže s tím počítejte a neplánujte před nimi a po nich nic, co by vás zbytečně hodně vyčerpalo, vzalo vám energii, klid nebo psychickou pohodu.

Na terapie ani očisty mi prosím NENOSTE ŽÁDNÉ DÁRKY. I když to vnímám jako moc milé gesto, není možné z mé strany od vás dárky přijímat.

Na sebe si vezměte spíše pohodlné oblečení, budete většinu času ležet. Je možné se u mě případně i převléci.

Vyhraďte si na terapii alespoň 7 hodin, na očistu alespoň 4h.

Otázky na Bytosti si zkuste sami promyslet a sepsat, ale můžeme je vymyslet i společně

Můžete se zeptat na cokoliv, témata otázek nejsou nijak omezená a obvykle se stíhá 10 otázek :)

Komunikace s Bytostmi se bude nahrávat na diktafon, takže záznam vám poté zašlu na e-mail, aby bylo kdykoliv možné se k tomu vrátit.

Drobné občerstvení budu mít na místě připravené, hlavně sladkosti na doplnění cukru. Pokud ale není možné pro vás "vydržet" celou dobu bez většího jídla, je vhodné si vzít nějakou "sváču" s sebou a najíst se po "povídací části", před tím, než se půjde do polohy vleže, a pak se najíst před odchodem ode mě.

Pokud nosíte kontaktní čočky, vezměte si na ně pouzdro (roztok vám půjčím), abyste si je tam mohli uložit po dobu terapie nebo očisty, protože ty probíhají se zavřenýma očima a někomu pak čočky vyschnou a po skončení terapie nebo očisty je to pro oči nepříjemné. Případně přijďte s brýlemi (pokud máte).


Po termínu terapie, očisty, nebo jiné spolupráce se mnou


👉Cca 48h po termínu terapie, očisty nebo jiné spolupráce prosím nepijte alkohol, neužívejte lehčí ani tvrdé drogy.  

👉Cca 48h po termínu terapie, očisty nebo jiné spolupráce si zkuste ještě udělat volnější režim, mít prostor na vstřebání všeho a na odpočinek.

👉Pokud vám na terapii nebo očistě bude doporučeno dělat si ochrany a nadiktováno jejich znění, dělejte si ochrany. Když je dělat nebudete, něco může pak snadno zvrátit léčebné procesy a výsledek pak nemusí být tak dobrý.

👉Alespoň měsíc po termínu terapie, očisty nebo jiné spolupráce VELMI DOPORUČUJI NEZAHAJOVAT ŽÁDNOU JINOU SPOLUPRÁCI S JINÝM TERAPEUTEM, LÉČITELEM, ALE SNAD ANI ENERGO-MASÉREM, NECHODIT NA HROMADNÉ MEDITACE, ESTATIC DANCE, KAKAO CEREMONIE, KAMBO ATD.
Samozřejmě je to na vás, ale je velké riziko, že pokud do měsíce po terapii nebo očistě půjdete někam, kde se vystavíte takovému riziku, je skoro jisté, že takový zásah způsobí, že se léčebné procesy nejen zastaví, ale může vám pak být i dost špatně.
Je třeba si uvědomit, že málokdo opravdu rozumí tomu, jak to tady opravdu funguje a i třeba i v dobré víře a snaze "umocnit" vaše léčení to akorát ale celé pokazí a ještě vám nevědomě ublíží.
Věřte mi, že dobře vím, proč to zde píšu a proč vás na to upozorňuji. 
Protože mi na vás moc záleží a chci, aby vám spolupráce se mnou přinesla úlevu a dobré výsledky!

👉 Když budete chtít, můžeme (ale nemusíme) si do měsíce zavolat a probrat, co se u vás děje, jak se vám daří, jak se máte atd. 

SNAŽÍM SE TU BÝT PRO VŠECHNY, SE KTERÝMI NAVÁŽU JAKOUKOLIV SPOLUPRÁCI, I PO JEJÍM SKONČENÍ, ALE JE TŘEBA MÍT NA PAMĚTI A CHÁPAT, ŽE NAPŘÍKLAD TERAPIE A OČISTY JSOU "JEDNORÁZOVÁ" SPOLUPRÁCE! NENÍ TEDY PAK V MÝCH SILÁCH A ČASOVÝCH MOŽNOSTECH BÝT K DISPOZICI VŽDY, KDYŽ SE NĚCO BUDE DÍT, A JE PAK TEDY TŘEBA POČÍTAT S TÍM, ŽE VÁS MOHU ODKÁZAT NA ZABOOKOVÁNÍ SI TERMÍNU KONZULTACE NEBO SOS KONZULTACE, PŘÍPADNĚ NA MENTORINGA ATD.