Světelná očista ON-LINE

SVĚTELNÁ OČISTA ON-LINE je on-line verze Světelné očisty

KDY JE VHODNÁ SVĚTELNÁ OČISTA V ON-LINE VERZI?

Ve výjimečných případech, kdy opravdu NENÍ MOŽNÉ dostavit se na osobní očistu.

Očista on-line trvá obvykle 2-3h

JAK SVĚTELNÁ OČISTA ON-LINE PROBÍHÁ?

Probíhá přes WhatsApp, Skype nebo ZOOM (je teda potřeba mít funkční kameru a mikrofon, musím na vás vidět).

Proces je obdobný jako u osobní očisty, jen na mé straně je náročnější celý proces energeticky zabezpečit a připravit, proto je cena vyšší než u osobní očisty.

Celkové cena očisty on-line je 11.000 Kč.

Platbu uhradíte zde:

Platba za očistu on-line musí být na mém účtu připsána nejpozději 24h před zahájením našeho sezení! Jinak sezení neproběhne!

Zaslání platby a zaslání FOTOGRAFIE obličeje a vysvětlení důvodů, proč chcete očistu absolvovat, je nezbytným předpokladem pro potvrzení vašeho zájmu.

Jakmile tedy pošlete platbu, současně s tím prosím o zaslání fotografie a důvodů, proč chcete očistu absolvovat a proč volíte možnost přes internet, na e-mail seha.ahes.therapy@gmail.com. Bez toho není možné, abych vás na očistu přijala.

Od listopadu 2023 za mě objednávky, termíny a administrativu vyřizuje moje asistentka Ester Nová, takže primární komunikace bude probíhat s ní. Náplní její práce není si pročítat, co řešíte a nebo hodnotit, jak vám to na fotce sluší, pouze mi předává materiály k posouzení a rozhodnutí, zda spolupráci navážeme, či nikoliv, a vám komunikuje výsledek a domlouvá termíny. 

Vyhrazuji si právo kohokoliv na očistu odmítnout a vrátit platbu zpět, bez povinnosti sdělovat důvody, proč jsem se tak rozhodla.

Děkuji za pochopení.

Tato služba není určena pro osoby mladší 18 let.