Reference

Seha je terapeutka pro odvážné.

Je mnohem dál, než si spousta z nás dokáže vůbec představit. 

Absolvovala jsem u ní na podzim terapii, kde jsem si prošla svými minulými životy. 

Velmi silný emoční zážitek, který mi dal velké pochopení o mně samé a mém životě s mým synem, který byl již mým synem v davných dobách. A pochopila jsem naše zatížení, které mě trápilo od jeho narození a nebyla jsem schopna pochopit proč. 

Díky této regresi pochopeno bylo a velice se mi ulevilo. Díky regresi se mi k synovi otevřela cesta, která před tím byla věčně zasypaná kamením a bylo pro mě náročné ji občas zdolávat. Bylo tam pořád nějake ale. Nejaký můj blok, který po prožití minulého života zmizel.

V terapii jsem mela tu čest spojit se svými průvodci. Děkuji za zkušenost.

Pokud hledáte odpovědi, protože narážíte do zdi, pokud hledáte pravdu a nebojíte se ji, pokud se potřebujete posunout ve svém životě, rozhodně doporučuji Sehu.

Veronika

absolvovala terapii

Mně to mooc pomohlo. Neskutečně se ty moje bytůstky trefily do popisu mého expartnera, jak to má, do mě, co mi scházi a co je třeba u mě změnit. 

Ono to půjde a tak nějak přirozeně. Bytosti věděly co říct, namotivovat mě, zkrátka mě znají. Přišlo uklidnění...

A nejvíc mě potěšilo to, že už se nebojím na ně napojit (ještě jsem to teda vědomě nezkoušela), to je teda velký pokrok u mě.

Těším se moc, až se mi to promítne do života a hlavně práce feng shui. Dodalo mi to skrz Vás chuť do života a práce. Ožila jsem a prý zářím, když o tom mluvím☺️

Jsem moc ráda, že jsem Vám napsala a dostala jsem skrz Vás odpovědi, bych se jinak trápila dál a úplně zbytečně. To je na tom to nejlepší.

Takže děkuji. Máte krásnou práci💜

Linda

využila služby Odpovědi od Světla

Můžu říct, že mi Seha změnila život. 

Víc jak třicet let jsem si nemyslel, že by mně mohlo potkat něco dobrého a ikdyž jsem se neměl úplně nejhůř ohledně práce a měl jsem střechu nad hlavou a dobré kamarády, tak jsme svoji budoucnost neviděl dobře. Jako si myslím každý potkává při ranní cestě do práce týpky, co už si dali prvního lahváče, aby přežili den a večer mohli pokračovat, tak takhle jsem viděl svoji budoucnost. 

Druhá verze byla, že skončím s nějakou ošklivou holkou, která ke mně bude akorát nepříjemná. A protože jsem si tohle plánoval, bylo jasné, že k tomu směřuji. 

Ale Seha mi pomohla vidět i jinou cestu a změnila mi život. 

Dneska mám nádhernou snoubenku, která je mi každý den oporou a od které cítím obrovskou lásku. Každý den si užívám a co mi pomohla Seha změnit pohled na sebe, mám pocit, že skutečně žiji. 

Děkuji

Luděk

využil kombinace více služeb (terapie, Odpovědi, konzultace...)